25 sierpnia 2016

enea_kozienice

KOSZYKÓWKA.WALKA O II LIGĘ

Marzec 14, 2014

UWAGA: MECZ MG UKS KOZIENICE Z ZESPOŁEM PRZYSZŁOŚĆ ZIELONKA W NIEDZIELĘ 16 MARCA O GODZINIE 18.30!- HALA PRZY UL. GŁOWACZOWSKIEJ

11_UKS_1252
Koszykarze MG UKS Kozienice są już pewni awansu do półfinału rywalizacji o drugą ligę. Co najmniej drugie miejsce w tabeli podopieczni trenera Romana Bukalskiego zagwarantowali sobie wygrywając w ostatnią sobotę w Płocku z tamtejszym Mon-Polem 69:53. Zwycięstwo różnicą 16 punktów nie przyszło jednak naszej drużynie łatwo. Po trzech wyrównanych kwartach to gospodarze prowadzili dwoma punktami. Kozieniczanie w ostatnich 10 minutach dal popis gry, zarówno w ataku gdzie zdobyli 22 punkty, jak i w defensywie pozwalając rywalom rzucić zalewie cztery punkty. Ponownie najskuteczniejszy w szeregach MG UKS-u był Artur Kulik 23 oczka. Rozgrywający Dominik Wólczyński rzucił 12 punktów, center Tomasz Jeziorowski dołożył ich 11, Marcin Rębalski zdobył 10, Konrad Łabędź 8 a Konrad Michałek 5 punktów. W drugim spotkaniu tej kolejki Shmoolky Warszawa wygrał z Legionem Legionowo 74:70.
MG UKS Kozienice i stołeczne Shmoolky na dwie kolejki przed końcem rozgrywek mają już zapewniony awans do dalszych gier.
Kolejnym rywalem MG UKS będzie trzecia w tabeli Przyszłość Zielonka. Na trybuny hali sportowej w Kozienicach zapraszamy już w niedzielę 16 marca. Początek spotkania o godzinie 18.30 ( a nie jak wcześniej podawalismy o 13.30). Wstęp wolny.