Informator


 • NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE
  ENEA WYTWARZANIE
  25 sierpnia 2016

  enea_kozienice

KONWENT OBRAZIŁ SIĘ NA ŚMIETANKĘ?!

Lipiec 13, 2015

Obradujący w ubiegłym tygodniu Konwent wójtów i burmistrzów ziemi radomskiej miał już dość fanaberii dr inż. Tomasza Śmietanki.

Na kolejną kadencję na swoją przewodniczącą wybrał Bogusławę Jaworską – burmistrz Zwolenia. Przypomnijmy, że w ubiegłą środę (08.07.2015r.) nad Zalewem Solińskim rozpoczął się pierwszy w nowej kadencji Konwent na wniosek ówczesnego (jeszcze od trzech kadencji T. Śmietanki), który nawet nie raczył się zjawić na otwarcie obrad. Nie było go również w czwartkowe przedpołudnie, kiedy to wybierano nowe władze Konwentu. Zjawił się on dopiero wieczorem tego dnia i nie pojawił się już na obradach. Ci nieliczni, którzy mieli go okazję widzieć na hotelowym foyer twierdzą, że wyglądał na bardzo zmartwionego i „zmęczonego”.

Z powiatu kozienickiego członkiem zarządu Konwentu został wójt gminy Garbatki-Letnisko Robert Kowalczyk.

Red.

Tygodnik OKO

20 odpowiedzi na “KONWENT OBRAZIŁ SIĘ NA ŚMIETANKĘ?!”

 1. chłop pisze:

  Nareszcie, już dawno powinien być odwołany Śmietanka z przewodniczącego konwentu. A wogóle po co ten konwent istnieje?

 2. powislak pisze:

  Myślał ,że wygra z alkocholem ,niech próbuje dalej może będzie pierwszy ,sławny już jest.Totalny obciach dla rodziny a szczególnie dla tej sztucznej paniusi nauczycielki ha,ha.

 3. kierowca pisze:

  To Śmietanka pije?

 4. znajomy pisze:

  to już powoli degenerat na wykończeniu psychicznym.Zostawcie go w spokoju to sie na spokojnie sam zachla.

 5. Ratujmy burmistrza pisze:

  Szanowni Mieszkańcy Kozienic, a szczególnie Ci co na Pana Burmistrza Śmietankę głosowali, ratujcie go!!! to Wy daliście mu to wspaniałe stanowisko i przez Was się wykończy. Odpowiadacie za to, czego milczycie, zróbcie coś, ratujcie godność tego „wspaniałego człowieka”!!! Tu nie ma już co płakać, jednie śmiać się pozostało.

 6. wyborca pisze:

  W OBECNYCH CZSACH GDZIE GÓRY DO DOŁU KRAJ NASZ JEDZIE NA AFERACH TO TYLKO SIĘ NAPIC I ZAPOMNIEC CHOCIAŻ NA CHWILĘ.ŻADEN BURMISTRZ CZY TO W KOZIENICACH CZY GDZIE INDZIEJ NIC NIE UCZYNI. WŁAŚNIE LUDZIE SIE PRZYZWYCZILI ZE WSZYSTKO MOŻNA, ALE JUZ DAWNO NIE MOZNA DOJNA KROWA W SWIERŻACH ZJAŁOWIAŁA I NIE DAJE MLEKA TAK JAK DAWAŁA. KONIEC ZE WSZYSTKIM DOTACJE WYWIETRZAŁY. YO CO WYBUDOWANO NIE DŁUGO ZAROŚNIE POKRZYWAMI. już TERAZ BIEDNI SYPIAJA W LESIE ,W PIWNICY LUB NA SMIETNIKU. JAK NAM JESZCZE PŁO PODRZUCI TROCHE KOLORU TO JESZCZE BEZROBOCIE UROŚNIE I BUDŻET ZESZCZUPLEJE.

 7. maszynista pisze:

  Tu chodzi o to ,że dzieje się NIE ok! Wole nie mieć burmistrza i takich „układów wzajemnej adoracji” w okolicy!!! … a dlaczego my wszyscy nie możemy mieć wpływu na nasze miasto…tylko darmozjady kokie­tujące swój chlewik i „ludzie odchodzący bez pokuty i honoru”?!?! A niestey to ,że nie ma dobrego kandydata to wina właśnie tej hierarchi, i strachu .….. szkoda…hala za niska,basan za krótki,KINO WOW!,stadnina:( ,…każdy zdrowo myślący człowiek widzi ile mamy tutaj absurduw!Długo bo wymieniać ,a za każdy kratki…o ilu nie wiemy??… I to w „kiedyś” jednym z „najbo­gatszych” powiatów/gmin w naszym regionie z wielkim potencjałem.….ile kasy i pasji marnuje się w tym mieście od wielu lat! Tępić trzeba patologie u władz!!! Mam nadzieje ze jak huknie to konkretnie…a śmietanka towarzyska zamiast na kolską pojedzie na Kozią góre!

 8. zgoda pisze:

  Masz rację MASZYNISTA tak popieram Cię w całej rozciągłości.

 9. alkocholik pisze:

  Tak masz racje, to już niedługo pęknie jak wżód,huk bedzie tak głośny ,że na koziej górze się zatrzęsie.Ucieszą się co nie którzy na świeże mięsko.Oj ucieszą się ( ale chyba troszke zepsute i śmierdzące)

 10. nemo pisze:

  jest ok pozwalacie macie wybieracie macie

 11. troche głuchy pisze:

  słyszałem, że śmietanka idzie 25 października na posła

 12. miki pisze:

  Ale zajadlość w tych Pisowcach!!!! każdego oczernić aby tylko się do władzy dorwać!!!! Oko w tym przoduje

 13. Janikowski pisze:

  miki fiki w głowie fiki miki.
  Ale nie o tym chciałem.
  Na witrynie internetowej gminy wielka żółta łapka mówi STOP DOPALACZOM a ja dodaję jeszcze STOP ALKOHOLOWI !!

 14. pisowcy pisze:

  Ależ ci pisowscy to mają nosa- a za to zastępcy burmistrza pobierali jak pisze rio bezprawnie dodatki- ależ ci pisowcy to mają oczy i uszy

 15. kozieniczanin pisze:

  Brawo Pani Burmistrz Zwolenia, nareszcie dowiemy się po co istnieje Konwent wójtów, burmistrzów. A może by tak Pan Burmistrz Śmietanka zdał relację publiczną ze swojego przewodnictwa 12-sto letniego w konwencie?

 16. UM pisze:

  Pracuje w UM i jest mi naprawdę wstyd za to co tam ten pijak wyprawia i za tych co go tak kryją. Naprawdę żenada.Ale jak to mówią jaki pan taka jego świta czyli po prostu dno totalne.Więc siedzę spokojnie i czekam kiedy to się skończy i takich osób jest w UM coraz więcej.Pozdrawiam

 17. spawacz pisze:

  Petru: W elektrowni Kozienice spawacze z Indii zarabiają 100 zł na godzinę. A gdzie są Polacy? Co na to Pan burmistrz Śmietanka?

 18. szlifierz pisze:

  po…kręciło cię z tym petrescu ! Obrońca banksterów szuka nowych jeleni i znalazł w jelonkowie !

 19. Forumowicz były pisze:

  Nie, szuka naiwnych pijaczków możliwe,że znalazł.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.