Informator


  • NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE
    ENEA WYTWARZANIE
    25 sierpnia 2016

    enea_kozienice

III PRZEGLĄD PIOSENKI W WARCE

Wrzesień 16, 2015

12 września w Centrum Sportu i Rekreacji w Warce odbył się III przegląd seniora. Nasi seniorzy wraz z zaprzyjaźnionym Klubem Złotego Wieku godnie pożegnali tegoroczne lato.

Stało się już to zwyczajem, że jesienną porą ma miejsce w Warce Przegląd Piosenki Seniora połączony z balem i świętem integracji. Tegoroczna inicjatywa przyciągnęła rzesze seniorów z okolicznych klubów: Półborzanki z Augustowa, Seniorzy Preferują Aktywność z Bończy, Pełnia Życia z Chynowa, Złota Jesień z Kozienic, z Michałowa Górnego, z Ostrołęki, Barwy Życia z Pionek, Kontrast z Pionek, Pogodna Jesień ze Zwolenia i z Grójca. Na uroczystość przybyli również zacni goście: pani Teresa Knyzio – z-ca Burmistrza Warki, pan Marian Górski – Dyrektor Centrum Sportu i Rekreacji w Warce.

III Przegląd Piosenki Seniora – Warka 2015 – rozpoczęli gospodarze pod kierunkiem muzycznym Tadeusza Nogajskiego i wsparciem Andrzeja Krawczyka. Na wstępie wykonali oni piosenkę autorstwa Witolda Grzelewskiego pt. „WARKA”. Utwór ten tak ważny i sentymentalny dla warczan bowiem powstał po wojnie na gruzach miasta i jest swoistym hymnem miasta, wykonali wszyscy seniorzy którzy kolejno przyłączali się do śpiewu. Śpiewała cała sala.

Kolejnymi utworami zaprezentowanymi przez warecki Klub Złotego Wieku były: „Powitanie Seniorów” , „Żegnaj Pamelo” i „Ore Ore”. Następnie swoje piosenki zaśpiewały grupy z Augustowa, Barwy Życia i Kontrast z Pionek oraz Pogodna Jesień ze Zwolenia.

Po pierwszej części uroczystości za udział w przeglądzie piosenki pamiątkowe dyplomy i upominki wręczała pani Teresa Knyzio i pan Marian Górski w asyście przewodniczącej wareckiego Klubu Janeczki Jakubowskiej.

Następnie około 200 osób czekała wspólna zabawa. Seniorzy bawili się świetnie, integrując się i snując plany na dalsze spotkania. Posiłki przygotowane przez profesjonalny zespół smakowały wybornie i dawały siłę do tańców na parkiecie.

Mat. CeSiR Warka

DSC_0282

DSC_0313

DSC_0358

DSC_0424

Tygodnik OKO

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.