Informator


 • NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE
  ENEA WYTWARZANIE
  25 sierpnia 2016

  enea_kozienice

GMINA POLICZNA WŁĄCZYŁA SIĘ W KAMPANIĘ

Lipiec 17, 2014

Rozpoczęliśmy kampanię „Radomskie – regionem kultury na drodze” promującą bezpieczeństwo w ruchu drogowym, trzeźwość oraz kulturę i uprzejmości użytkowników dróg. Jednym z samorządów, które wsparły naszą akcje jest gmina Policzna.

   Stanisław Pająk, wójt gminy Policzna, uważa, że nie ma większej wartości niż zdrowie i ludzkie życie. Dlatego gmina wsparła akcję, która ma się przyczyniać do promocji bezpieczeństwa oraz kultury na drodze.

– Każda jedna akcja związana z bezpieczeństwem i kulturą jest bardzo cenna. Wszystko co będzie zmierzać do bezpieczeństwa, poprawy kultury i właściwego zachowania i korzystania z dróg jest bardzo potrzebne – mówi Stanisław Pająk.

Pamiętajmy: uprzejmość i grzeczność straty nie przynoszą!

Organizatorem kampanii „Radomskie – regionem kultury na drodze” jest portal www.radommoto.pl, a współorganizatorami są Komenda Wojewódzka Policji z siedzibą w Radomiu, Komenda Miejska Policji w Radomiu, Wojewódzki Inspektorat Transportu Drogowego w Radomiu i Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Radomiu.

Partnerami kampanii są: Urząd Gminy w Belsku Dużym, Urząd Miasta i Gminy w Szydłowcu, Urząd Gminy w Odrzywole, Urząd Gminy w Policznie i Urząd Gminy w Promnie oraz radomscy dealerzy samochodowi: Optimal sp. z.o. – Citroen, AC Cortes – Mazda, Ster – VW oraz M. i R. Prasek – Peugeot, a także firmy: „Kajtek” Stacja Demontażu Pojazdów, Auto Serwis Wójcik, EuroBord i Fototapety.

Partnerami medialnymi kampanii są: Polskie Radio Radio dla Ciebie oraz lokalne czasopisma – Okolica i Tygodnik OKO.

Roman Furciński

radommoto.pl

2 odpowiedzi na “GMINA POLICZNA WŁĄCZYŁA SIĘ W KAMPANIĘ”

 1. karol pisze:

  Wójt Pająk to jedna wielka porażka,o kulturze w wykonaniu wójta mogą powiedzieć wyrzuceni z gabinetu interesanci,toż to władca pełną gębą a nie wójt.A pan basaj autor głupiego artykułu to zastępca władcy.tfu,tfu tfu.

 2. Mariusz Basaj pisze:

  do karol
  Nie wiem czy Pan potrafi czytać, ale autorem tego artykułu jest prowadzący kampanię „Radomskie — regionem kultury na drodze” red. Roman Furciński z radommoto.pl

  Tygodnik OKO był partnerem akcji, a ja jedynie umieściłem materiał na stronie tygodnika – stąd zaznaczenie autora (admin) u góry.

  Dziwnym faktem wraca Pan do artykułu z lipca w połowie października…

  Ciekawi mnie również, w jaki sposób jestem zastępcą wójta. Z tego co wiem, to stanowiska zastępcy wójta w Gminie Policznie nie ma, a stanowisko sekretarza jest od dawna obsadzone.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.