Informator


 • NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE
  ENEA WYTWARZANIE
  25 sierpnia 2016

  enea_kozienice

GKS GROMI STANY

Sierpień 15, 2015

Na inaugurację ligi okręgowej ubiegłoroczny beniaminek KP Stanisławice  wysoko przegrał na własnym boisku z tegorocznym beniaminkiem GKS Drogowiec Jedlińsk aż 0:6. Bramek mogło być jeszcze więcej, na szczęście   od wyższej porażki uratował gospodarzy…  bramkarz Karlikowski, którego konta nie obciąża żadna bramka.

GKS_KP STANY_8050 GKS_KP STANY_8051 GKS_KP STANY_8053 GKS_KP STANY_8056 GKS_KP STANY_8058 GKS_KP STANY_8061 GKS_KP STANY_8065 GKS_KP STANY_8069 GKS_KP STANY_8073 GKS_KP STANY_8076 GKS_KP STANY_8079 GKS_KP STANY_8082 GKS_KP STANY_8084 GKS_KP STANY_8085 GKS_KP STANY_8089 GKS_KP STANY_8092 GKS_KP STANY_8094 GKS_KP STANY_8096 GKS_KP STANY_8101 GKS_KP STANY_8103 GKS_KP STANY_8110 GKS_KP STANY_8112 GKS_KP STANY_8116 GKS_KP STANY_8119 GKS_KP STANY_8125

Tygodnik OKO

3 odpowiedzi na “GKS GROMI STANY”

 1. Tygodnik OKO pisze:

  Powiedzieli po meczu
  Trener Bolesław Strzemiński (GKS Drogowiec Jedlińsk): Drużyna gospodarzy wystąpiła w tym meczu w sporo zmienionym składzie, w porównaniu z ostatnim meczem pucharowym z Gryfem w Policznie. Trochę nas tym zaskoczyli, do momentu strzelenia przez nas drugiej bramki mecz był bardzo wyrównany. Chłopcy ze Stanisławic, walczyli, bardzo się starali. Natomiast tak to jest, kiedy traci się jedną, drugą bramkę, dochodzi upalna pogoda, wtedy ręce same opadają, zaczyna brakować sił i motywacji. Ja zespół z Jedlińska objąłem we wtorek, nie ukrywam ,że kilku chłopaków odmówiło gry, podjęliśmy więc konkretne działania, również personalne. Mój zespół też uczy się tej ligi, mamy co prawda kilku doświadczonych chłopaków ale reszta dopiero zaczyna przygodę na tym poziomie. Liga w tym roku jest silna, zobaczymy co przyniosą nam kolejne mecze. Za tydzień w Jedlińsku podejmujemy Polonię Iłża, która się wyraźnie wzmocniła i to będzie bardzo ciężki mecz dla nas. Szkoda, że za niepotrzebny faul nie zagra w tym meczu Kamil Płaskociński, tym bardziej , że jest to młodzieżowiec, obrońca, który do momentu wyrzucenia z boiska rozgrywał dobre spotkanie.
  Gospodarzom należy pogratulować organizacji meczu i przede wszystkim pięknego boiska. Takiej murawy może pozazdrościć Stanisławicom wiele klubów, również z wyższych lig.
  Trener Wojciech Starzyk (KP Stanislawice): Cóż można powiedzieć po meczu, który przegrywa się tak wysoko. Zdawaliśmy sobie sprawę, że kadrowo goście mają silniejszy skład ale sił starczyło tylko na pierwszą połowę. Cóz dziękuję chłopakom , że podję;i walkę a szczególnie kapitanowi Łukaszowi Karlikowskiemu naszemu bramkarzowi, który obronił kilka ”setek”, bo wtedy wynik mógł być jeszcze wyższy. Liga dopiero się zaczęła,a cel mamy ten sam co przed rokiem- utrzymanie w lidze okręgowej.
  Zygmunt Kobylarczyk –prezes GKS: Zrobiłem w ostatnim tygodniu kilka zmian w klubie, chłopcy wyszli na mecz z dużą wolą walki i w większości zrealizowali założenia taktyczne. Wynik cieszy ale „ nie mówmy uff, póki nie przeskoczymy rów”, przyjdą kolejne, trudne mecze i boisko zweryfikuje nasz potencjał piłkarski. Cieszę się, że obrona, która grała dzisiaj w takim zestawieniu po raz pierwszy, zagrała na zero z tyłu. Za tydzień gramy u siebie w Jedlińsku, serdecznie zapraszam w sobotę 22 sierpnia lokalną społeczność. Możemy w Jedlińsku stworzyć większe dzieło ale tylko pod warunkiem współdziałania z lokalną społecznością i samorządem.

 2. Maniek z Zakrzewa pisze:

  Źródełko wyschnie i w Jedlińsku nie będzie nawet A klasy, bo nie bedzie klubu, ludzi do gry. Przerobiono to w kilku klubach, a najlepszym przykładem jest nasz Wulkan Zakrzew. Idę o zakład, że w tym przypadku będzie identycznie. Ktoś potwierdza?

 3. Edmund Kordas pisze:

  UWAGA: MECZ GKS-POLONIA IŁŻA ODBĘDZIE W NIEDZIELĘ 23 SIERPNIA O GODZ. 16.OO NA STADIONIE OSIR W JEDLIŃSKU!!!

  Na sobotni termin nie zgodzili się goście.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.