Informator


  • NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE
    ENEA WYTWARZANIE
    25 sierpnia 2016

    enea_kozienice

Energia gra na piątkę

Sierpień 15, 2013

Energia gra na piątkę
Na piątkę rozpoczęli sezon piłkarze Energii Kozienice. W pierwszym spotkaniu zmierzyli się z ligowym beniaminkiem, Oskarem Przysucha, przegrywając 0:5, aby w drugim rozbić PKS Radość 5:1.
6_energia_gol
Po podaniu Eugeniusza Kołodziejczyka za chwilę po raz trzeci w tym meczu Jana Szczęsnego (brata Wojciecha) pokona Bartosz Zawadzki

Mazowsze na fali
Drugie zwycięstwo w tym sezonie odnieśli piłkarze Mazowsza Grójec. Tym razem ekipa Bolesława Strzemińskiego odprawiła z kwitkiem Mszczonowiankę Mszczonów.
Mazowsze Grójec – Mszczonowianka Mszczonów 2:1 (1:1); Jaskólski 28, Złoch 89 k – Nawrocki 36.

TYMEX KLASA OKRĘGOWA
Festiwal bramek na początek
W środę ruszyły rozgrywki Tymex Klasy Okręgowej. W pierwszej kolejce padło mnóstwo bramek, a żadne ze spotkań nie zakończyło się remisem.
Pierwszym liderem została Jodła Jedlnia-Letnisko, która rozbiła Oronkę Orońsko 5:2. Świetnie rozgrywki rozpoczął także Legion Głowaczów i dzięki wygranej 3:0 z Polonią Iłża wspólnie z rezerwami Radomiaka Radom wicelideruje tabeli. Dwie bramki dla Legionu zdobył Łukasz Krupa, a jedną dołożył Piotr Bolek. Ofiarą drugiego zespołu Zielonych padł natomiast Plon Garbatka-Letnisko. Od zwycięstwa zaczął także Proch Pionki, który odprawił z kwitkiem Pilicę Nowe Miasto nad Pilicą (3:2). Nie powiodło się natomiast piłkarzom KS Warka, którzy ulegli w Lipsku tamtejszej Powiślance 0:1. W pozostałych spotkaniach Iłżanka Kazanów pokonała Ruszcovię Borkowice 2:1, a Zawisza Sienno Wulkan Zakrzew (4:2).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.