Informator


  • NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE
    ENEA WYTWARZANIE
    25 sierpnia 2016

    enea_kozienice

EGZAMINY GIMNAZJALNE W PIONKACH

Kwiecień 22, 2015

Wraz z wczorajszym dniem rozpoczęły się na terenie całej Polski egzaminy gimnazjalne. Naturalnie areną tych intelektualnych zmagań są także i pionkowskie gimnazja: PG1 i PG2.Na rozwiązanie arkusza zadań uczniowie mieli jedną godzinę, natomiast dyslektycy o 20 minut więcej. Z zebranymi punktami z tych egzaminów uczniowie będą się ubiegać o miejsce w wymarzonych liceach.

Nasi bohaterowie pisali wczoraj test z wiedzy humanistycznej, który dla zapytanych po egzaminie uczniów nie był wcale taki trudny – czytelnik może na własnej skórze się o tym przekonać klikając w poniższy link:

Historia-WOS – materiał udostępniony dzięki ripostapionki.

Obecny tydzień jest tygodniem pełnym nerwów, nie tylko dla gimnazjalistów, którzy od wczoraj piszą jeden z najważniejszych egzaminów w życiu, ale z pewnością także i dla ich rodziców. Sposobów na stres jest bez liku: zajęcie się swoimi codziennymi pracami, zielona herbata czy pochłaniane w niemierzalnych ilościach słodkości, to jedne z najczęściej wymienianych na niego „lekarstw”. Co wytrwalszych rodziców możemy spotkać wspierających swoje pociechy w tej ważnej dla nich chwili pod salami egzaminacyjnymi, którym towarzyszą nie mniej zestresowani wychowawcy uczniów.

Dziś z perspektywy wszystkich humanistów nastaje „dzień sądu”, gdyż uczniowie ci będą musieli sprostać testowi matematyczno-przyrodniczemu. Naturalnie jest wśród tegorocznych gimnazjalistów całkiem niemała grupa mogąca się poszczycić zamiłowaniem do nauk ścisłych, która z wypiekami na twarzy czekała na ten właśnie dzień. Jutro niejako „na deser” uczniowie zakończą tegoroczne egzaminy testem z języka obcego.


egzamin

Źródło: Tygodnik OKO

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.