Informator


  • NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE
    ENEA WYTWARZANIE
    25 sierpnia 2016

    enea_kozienice

SUKCESY KARATEKÓW Z KOZIENIC

Kwiecień 22, 2015

Nasi zawodnicy reprezentujący Nadwiślański Klub Sportów Walki „Wulkan” wzięli udział w zawodach: 28 marca i 11 kwietnia 2015 roku…

28 marca 2015 roku w hali Sportowej Uniwersytetu Rzeszowskiego WWF odbyły się Mistrzostwa Polski Wschodniej Oyama Karate w kumite.

W zawodach wzięło udział blisko 150 zawodników z 12 ośrodków karate: z Białegostoku, Lublina, Kozienic, Tarnobrzega, Oświęcimia, Rzeszowa, Jasła, Gorlic, Krosna, Wieliczki, Katowic i Tarnowa. Turniej został zorganizowany przy współpracy z AZS Uniwersytetu Rzeszowskiego. Uroczystego otwarcia turnieju dokonał Prezes AZS UR prof. dr hab. Emilian Zadarko. Nadwiślański Klub Sportów Walki „Wulkan” reprezentowało 4 zawodników, przygotowanych przez sensei Andrzeja Suwałę – 3 dan.

Wyniki naszych zawodników:

Kategoria junior starszy do 65kg:
2 miejsce – Gabriel Cwil;
Kategoria junior starszy do 75kg:
2 miejsce – Michał Miśkiewicz;
Kategoria junior do 80kg:
2 miejsce – Mariusz Fiet;
Kategoria juniorki starsze plus 55kg:
3 miejsce – Kinga Krawczyk.

11 kwietnia 2015 roku w hali sportowej Publicznego Gimnazjum nr 22 w Radomiu odbył się ogólnopolski turniej karate Dragon Fights Kyokushin Cup.

Zawody zorganizowane zostały przez Dragon Fight Club Radom. W turnieju wystartowało 140 zawodników z 10 klubów z całej Polski. Sędzią głównym był sensei Mirosław Guzik – 4 dan. Reprezentacja Nadwiślańskiego Klubu Sportów Walki „WULKAN” przygotowana przez sensei Andrzeja Suwałę składała się z dziesięciu zawodników.

Wyniki naszych zawodników:

kadet open:
2 miejsce- Mariusz Fiet;
junior open:
1 miejsce- Karol Majewski;
2 miejsce- Gabriel Cwil;
3 miejsce- Mateusz Wieczorek;
juniorki open:
3 miejsce- Kinga Krawczyk.

Rzeszów

Rzeszów1

Rzeszów2

Radom

Tygodnik OKO

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.