Informator


  • NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE
    ENEA WYTWARZANIE
    25 sierpnia 2016

    enea_kozienice

DOBRY POCZĄTEK

Styczeń 29, 2014

młodych piłkarzy z CeSiR w Warce

Piłkarze CeSiR Warka odnieśli pierwszy w tym roku sukces, zdobywając pierwsze miejsce w VI Turnieju Halowej Piłki Nożnej o Puchar Justyny Kozdryk.

Turniej odbył się 26 stycznia w Jasieńcu. Uczestniczyło w nim 8 drużyn: gospodarze GKS Kraska Jasieniec oraz Mazowsze Grójec, Sparta Jazgarzew, UKS Iwiczna, UKS Lipie, KS Wesoła LKS Perła Złotokłos i CeSiR Warka. Zespoły były podzielone na dwie grupy, a w pierwszej części zawodów rozgrywano mecze na zasadzie „każdy z każdym”.

2014-01-26 14.28.05

Warka trafiła do grupy B. W pierwszym meczu zmierzyła się z UKS-em Lipie i po zaciętej, wyrównanej walce wygrała 1:0. W kolejnym spotkaniu padło więcej bramek, ale pojedynek z KS Wesołą zakończył się remisem 2:2. Ostatnie grupowe spotkanie, z Perłą Złotokłos, zawodnicy z Warki wygrali 1:0, dzięki czemu CeSiR zajął pierwsze miejsce w grupie i awansował do półfinałów.

W półfinale młodzi podopieczni Grzegorza Dacki i Kingi Nowakowskiej z CeSiR Warka zmierzyli się ze zwycięzcą grupy A – zespołem UKS Iwiczna. Mecz potoczył się po myśli wareckich zawodników, którzy po bramkach Szymona Siodłowskiego i Emila Bujały zwyciężyli 2:0. W finale zespół CeSiR-u mierzył się z UKS-em Lipie. Tym razem zawodnicy Warki od razu ruszyli do ataku i szybko objęli prowadzenie. Chwilę później podwyższyli wynik na 2:0, którego spokojnie bronili do końca spotkania.

000_1892

Drużyna z Warki została nagrodzona pamiątkowymi medalami i okazałym Pucharem wręczonym przez samą Justynę Kozdryk. Ponadto wyróżniony został zawodnik CeSIR Warka – Emil Bujała, który został królem strzelców turnieju.

Skład: Emil Bujała, Jakub Kociszewski, Szymon Siodłowski, Maksymilian Piwnicki, Michał Celejewski, Eryk Lewacki, Błażej Morawski, Jakub Lewandowski, Krystian Dyga, Stanisław Dyga, Łukasz Kucharski, Piotr Oktabowicz, Grzegorz Waśniewski, Kacper Przychodzeń, Kacper Tomasik, Jakub Osiński.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.