Informator


  • NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE
    ENEA WYTWARZANIE
    25 sierpnia 2016

    enea_kozienice

DESPERAT CHCIAŁ ZGINĄĆ POD KOŁAMI POCIĄGU

Sierpień 19, 2014

   To była błyskawiczna akcja policjantów z Pionek. Na szczęście w porę przyszła pomoc i nie doszło do tragedii. 32–letniemu mieszkańcowi powiatu radomskiego nie udało się targnąć na swoje życie. Zdesperowany człowiek trafił pod opiekę lekarską.

Wszystko zaczęło się w poniedziałek wieczorem od telefonu do dyżurnego o tym, że w okolicach niestrzeżonego torowiska w Jedlni-Letnisko leży mężczyzna. Chwilę po tym, na miejscu byli już policjanci z Pionek. Funkcjonariusze zauważyli mężczyznę, który leży na torach, a z daleka widać nadjeżdżający pociąg towarowy. Policjanci zareagowali błyskawicznie i zdążyli niemal w ostatniej chwili. Policjanci natychmiast podbiegli do niego i przenieśli go w bezpieczne miejsce. Z uwagi na fakt, że sytuacja miała miejsce wieczorem maszynista z pewnością nie miałby szans na reakcję, gdyby mężczyzna wciąż znajdował się na torach.

Desperatem okazał się 32-letni mieszkaniec tych okolic. Był pijany i najprawdopodobniej chciał popełnić samobójstwo. Wezwano pogotowie i mężczyzna został przewieziony do szpitala.

Na szczęście w porę przyszła pomoc i nie doszło do tragedii.

KWP Radom

Jedna odpowiedź do “DESPERAT CHCIAŁ ZGINĄĆ POD KOŁAMI POCIĄGU”

  1. Jorge pisze:

    Im więcej samobójców tym mniej samobójców

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.