Informator


 • NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE
  ENEA WYTWARZANIE
  25 sierpnia 2016

  enea_kozienice

CZEMU MIASTO O NICH NIE PAMIĘTA?

Luty 20, 2014

07_2014OKO 242/07


TUTAJ WYDANIE ELEKTRONICZNE: 07_2014

7 odpowiedzi na “CZEMU MIASTO O NICH NIE PAMIĘTA?”

 1. Beatrycze pisze:

  Miasto o swoich zasłużonych obywatelach nie pamięta, ale czym prędzej nagradza Okupanta Poznańskiego nie pytając o to Pracowników ” ELEKTROWNI KOZIENICE „.

 2. re pisze:

  A czy wiadomo kiedy i na czyj wniosek została nadana ta nazwa-Aleja? i który to odcinek, to gminna droga? skoro radni to uchwalili to chyba tak, czy były jakies konsultacje w tej sprawie?

 3. elel pisze:

  re Beatrycze: A czy pracownicy elektrowni protestowali przeciwko aleji P. ? A my sami, mieszkańcy Kozienic, w różny sposób ale jednak powiązani z losami elektrowni coś w tej sprawie zrobiliśmy? Nie, bo nam to wisi i dopiero facet z zewnątrz musiał nam to uświadomić?

 4. dariusz piwko pisze:

  panie redaktor , kiedy pan cos napisze pozytwnego o władzach kozienic ?
  pisze pan tylko o dariuszu p. i wchodzi pan mu w d… licząc na stołek jak wygra

  • Edmund Kordas pisze:

   Panie Piwko z logistyki, kiedy wreszcie i Pan zrozumie prostą rzecz: Płatna rubryka, zawiera materiały, ogłoszenia tegoż reklamodawcy- nie są to poglądy redakcji. W podobny sposób rozumuje niestety także władza kozienicka, mimo posiadanych tytułów naukowych. Natomiast jako czytelnik ( tak domniemywam) OKa może Pan np. napisac list do redakcji a w nim zawrzeć te pozytywy, które Pan widzi. Reasumując, to nie ja pisze o dariuszu p. , lecz to Pan Dariusz Piwoński publikuje płatne ogłoszenia.

 5. internurek pisze:

  Panie Piwko a co można pozytywnego napisać o władzach miasta ?? Bo jakoś niespecjalnie mi coś pozytywnego do głowy przychodzi.

  No wiem wiem, chodniki wybrukowane i kwietniki nasadzone.

  Lecz się pan, tylko u ortopedy bo na głowę to lekko za późno 🙂

  Edmund ty się nie denerwuj że pomimo tytułów nie rozumieją co czytają, urząd to nie jest miejsce gdzie pracuje jakiś potencjał intelektualny.

 6. D pisze:

  Rzeczywiście Pan Edmund jest wzorcowo wręcz bezstronny. Wzór dziennikarza rodem z New York Times’a. Szkoda tylko ze biega z aparatem fotograficznym tropiąc upatrzonego wcześniej Volkswagena. Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.