Informator


  • NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE
    ENEA WYTWARZANIE
    25 sierpnia 2016

    enea_kozienice

CANTABILE NA KONIEC ROKU [ZDJĘCIA]

Lipiec 1, 2014

Uczniowie i absolwenci Studium Wokalno-Instrumentalnego CANTABILE zagrali 24 czerwca w Centrum Gastronomiczno-Hotelarskim Grażyna Kurowska w Warce koncert na zakończenie roku szkolnego 2013/14.

Usłyszeliśmy utwory klasyczne i rozrywkowe, grane na pianinie, flecie poprzecznym, skrzypcach, perkusji, gitarze klasycznej, akustycznej i elektrycznej. Wystąpili również soliści z klasy wokalnej w repertuarze rozrywkowym z towarzyszeniem pianina, gitary oraz zespołu rozrywkowego.

Zabrzmiały utwory klasyczne kompozytorów: J.S. Bacha, L.V. Bethowena, Franza Schuberta, Paula de Senneville i Yana Tiersena oraz rozrywkowe z repertuaru Anny Jantar, Ireny Santor, Ewy Farny, Christiny Perri, Adele oraz zespołów: Brathanki, Enej, Varius Manx i Abby.

16 sierpnia wystartują zapisy na nowy rok szkolny 2014-15. Więcej informacji na www.studium-cantabile.pl lub na profilu studium na Facebooku.

Julia Donica w utworze ,,He's A Pirate'' Karolina Kotlińska i Natalia Kurach w utworze,,Zanim zrozumiesz Klasa skrzypiec w utworze Ave Maria-F.Schuberta-instruktor Anna Górka Marysia Strzelczyk-instruktor Mirosław Osiadacz Ola Sybilska w utworze,,Szukając szczęścia z towarzyszeniem zespołu oraz gitar klasycznych i akustycznych. Ola Wojciechowska,Weronka Niemirska i Krystian Kołacz w iprowizacjach na gitarach elektrycznych Prowadzący koncert-Agnieszka Budyta i Krzysztof Olczak Wiktoria Barszcz i Agnieszka Glinka w utworze finałowym ,, Lay all your love on me'' Zasłuchani rodzice i przyjaciele

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.