Informator


  • NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE
    ENEA WYTWARZANIE
    25 sierpnia 2016

    enea_kozienice

CAL. CYKL SPOTKAŃ TYLKO DLA KOBIET

Wrzesień 15, 2015

SpecKOBIETA to szereg warsztatów, pogadanek, wykładów, pokazów tematycznych z ekspertami takim jak: lekarze, kosmetolodzy, styliści, fryzjerzy, masażyści, dietetycy i specjaliści wielu innych dziedzin, którzy wypełnią zajęcia fachowymi radami oraz pomogą w praktyce wykorzystać swoje doświadczenie.

Na pierwsze spotkanie zapraszamy 17 września o godz. 17. Pierwszym gościem cyklu będzie Fizjoterapeutka – Ewelina Kubecka, która opowie o zdrowym kręgosłupie. Warto skorzystać z możliwości bezpłatnej, fachowej porady.

Koniecznie zabierz ze sobą mamę, siostrę, przyjaciółkę i spotkajmy się w Centrum Aktywności Lokalnej – zachęca Alicja Gryz-Wasil, główny specjalista ds. imprez. Zapraszając równocześnie na spotkanie SpecMAMA, czyli spotkanie dla kobiet w ciąży i młodych mam, które w tym miesiącu również poświęcone będzie fizjoterapii. Podczas spotkania w kolejny czwartek, czyli 24 września, Izabela Pietrzak opowie o rozwoju dzieci od narodzin do pierwszego roku. – Warto skorzystać z bezpłatnej konsultacji i wymienić się doświadczeniami z innymi rodzicami – zachęcają organizatorzy.

Organizatorzy zapewnią dzieciom kącik zabaw prowadzony przez doświadczonego animatora!

Mat. CAL-Pionki

Rozwoj od pierwszych dni do roku

Specspotkania wrzesien 2015_1000px

Tygodnik OKO

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.