Informator


 • NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE
  ENEA WYTWARZANIE
  25 sierpnia 2016

  enea_kozienice

TYM RAZEM BURMISTRZ DOLECIAŁ DO USA

Listopad 17, 2015

Kilka miesięcy temu (w czerwcu br) – Tomasz Śmietanka, burmistrz gminy Kozienice miał polecieć z misją udziału w Polsko — Północ­no­ame­ry­kańskiej Konfe­rencji i Warsz­tatach Bizne­sowych w Chicago. Ale nie poleciał – jego oświaczenie w tej sprawie:

Oświadczenie burmistrza gminy Kozienice, Tomasza Śmietanki

Minęło trochę czasu i jak się okazuje – tym razem się udało. Powrót burmistrza spodziewany jest w najbliższy czwartek. Podobnie jak poprzednim razem o wizycie wie tylko najbliższe otoczenie burmistrza.

Red.

burmitrz_DSCN0380

Tygodnik OKO

6 odpowiedzi na “TYM RAZEM BURMISTRZ DOLECIAŁ DO USA”

 1. Franek pisze:

  a PO kiego on tam POleciał ?

 2. Al;icja pisze:

  mozna domniemywać iz to forma rekompensaty za poprzednia wpadkę. Gmina wyszła na 0, Burmistrz poleciał za swoje ??

 3. maślanka pisze:

  Komentarz usunięty przez administratora

 4. dno,dno,dno. pisze:

  Dać Chłopu Atr… – Komentarz usunięty przez administratora

 5. Arkadiusz Molenda / Tak-Nie-Obiektywnie pisze:

  W kwestii wyjazdu Pana Burmistrza do USA.
  Oficjalnie to nie jest objęte żadną tajemnicą, ale informacji przed wyjazdem o takim wyjeździe nie było a także w trakcie jego trwania żadnych informacji nikt nie chce udzielić. Wszyscy odsyłają po informację do Pana Burmistrza którego na razie nie ma w pracy.
  Takie podejście do sprawy to arogancja wyjeżdżającego jak i części jego podwładnych (to nie jest prywatna wizyta tylko za pieniądze podatników i informacja min. o celach takiej wizyty to powinien być obowiązek a nie jakaś łaska). Poprzedni „nie w pełni udany” wyjazd również był skrywany. Informacja po powrocie z delegacji w „Naszej Gminie” (zgłaszana była taka potrzeba aby wyjaśnić cel podróży, zamierzenia, ofertę i rezultaty /także te spodziewane/) była krótka i miałka – bardziej przypominała notatkę z wakacji wraz ze zdjęciem uczestnika na tle miejsca gdzie był. Postawa „Kroniki Kozienickiej” która nie zrobiła żadnego materiału o wyjeździe (powinna to zrobić sama z siebie a pomimo kilkukrotnie zgłaszanej takiej potrzeby także tego nie uczyniła – tłumacząc że nie było woli ze strony tych co mieli wyjechać) powinna kwalifikować się do wyrzucenia jej kierownictwa (Kronika Kozienicka ma być kroniką dla mieszkańców a nie tylko tubą propagandową dla władzy). Postawa Pana Przewodniczącego Rady Miasta w temacie udzielanie odpowiedzi… bez użycia „dynamicznych ozdobników tekstu” byłaby dalece niepełna i mogłaby nie oddać w sposób adekwatny jego podejścia do sprawy.
  Ciekawe czy i ewentualnie jaki materiał będzie w Kronice Kozienickiej na temat tego wyjazdu. Zobaczymy także czy i jaki materiał zamieści Nasza Gmina (merytoryczny – na temat min. kto i po co zapraszał, jakie koszty są takiego wyjazdu, celów, oferty i wyników czy zdawkowy – typu: „ja tu byłem” O takiej potrzebie – rzetelnego podejścia do tematu informowałem Wydział Promocji UM).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.