Informator


  • NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE
    ENEA WYTWARZANIE
    25 sierpnia 2016

    enea_kozienice

Z BOISK LIGI OKRĘGOWEJ

Maj 18, 2015

Za nami kolejny sportowy weekend…

W ubiegłą sobotę doszło do „meczu przyjaźni” pomiędzy drużynami Prochu Pionki i Radomiaka Radom. W jesiennym spotkaniu tych zespołów, Proch wygrał aż 4-0.

Sobota na Struga także należała do Prochu. Po swoim najlepszym występie w rundzie wiosennej „biało-zieloni” ograli rezerwy Radomiaka Radom 3-1. W odwróceniu tego negatywnego rezultatu nie pomogły gospodarzom wzmocnienia zaciągnięte z trzeciej ligi. Swoją pierwszą bramkę w tym sezonie zdobył Dawid Głuszek. Debiutu w drużynie seniorów w meczu ligowym doczekał się Błażej Broński.

Proch zajmuje po sobotnim zwycięstwie piąte miejsce w tabeli i traci 9 punktów do lidera – KS Warka, który w swoim sobotnim meczu pokonał Iłżankę Kazanów 2-0. Obie bramki dla wareckiego zespołu zdobył Dawid Jankiewicz. Mecz ten zakończył niechlubną serię 3 meczów bez zwycięstwa klubu z Warki.
Ponadto Polonia Iłża mimo, że przegrywała już 2-0 potrafiła odrobić straty i pokonać Pilicę Nowe Miasto 3-2, a Plon zwyciężył z KP Stanisławice 2-1. Największą niespodzianką tej kolejki była bardzo wysoka porażka LKS-u Promna z Zawiszą Sienno, aż 6-1!

W przyszłą sobotę 23 maja Proch zagra u siebie z Oronką Orońsko.

Bramki:

Radomiak II Radom – Proch Pionki 1:3 (0:2), (samobój) Adrian Pryciak 79 – Piotr Żak 13, Dawid Głuszek 34, Jacek Alot 90.

Źródło:
Fot. Proch Pionki
Proch Pionki

proch

Tygodnik OKO

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.