Informator


 • NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE
  ENEA WYTWARZANIE
  25 sierpnia 2016

  enea_kozienice

BIEGANIE MNIE USPOKAJA

Lipiec 6, 2014

XI BIEG RZEŹNIKA
Bieganie mnie uspokaja
Jedni zbierają znaczki, inni lubią skakać ze spadochronem, są też tacy, którzy lubią biegać. Artur Prasek biega maratony, ale te klasyczne okazały się dla niego zbyt małym wyzwaniem, dlatego bierze udział w biegach ekstremalnych.
Bieg Rzeźnika jest towarzyskim rajdem miłośników biegania i Bieszczadów. Blisko osiemdziesięciokilometrowa trasa wiedzie bieszczadzkim czerwonym szlakiem z Komańczy przez Cisną, góry Jasło i Fereczata, Smerek oraz Połoniny do Ustrzyków Górnych. Limit czasu wynosi 16 godzin. To specyficzny bieg, który w tym roku odbędzie się po raz jedenasty. Cechą szczególną Rzeźnika jest wspólne pokonywanie piekielnie trudnej i wyczerpującej trasy z partnerem (lub partnerką). Pan Artur pobiegnie z Dorotą Czamarą. – Tak naprawdę to ja będę biegł za Dorotą – uściśla z uśmiechem pan Artur i dodaje: – To Dorota będzie nadawać tempo w naszym tandemie.
Jak zapewniają organizatorzy, pomimo gwarantowanego bólu, udział w Biegu będzie dla wszystkich przyjemnością.
Start XI Biegu Rzeźnika będzie miał miejsce – jak zwykle – w Komańczy, tradycyjnie w piątek po Bożym Ciele: 20 czerwca 2014 o wschodzie Słońca (godzina 3:30). Limit czasu wynosi 16 godzin. Zakończenie Biegu odbędzie się wieczorem w Cisnej. Wczoraj rano, jeszcze przed wyjazdem w Bieszczady udało nam się przeprowadzić wywiad w naszym studio radiowym. Dzisiaj wieczorem zapraszamy na naszą stronę archiwum.tygodnikoko.pl , postaramy się udostępnić link do tej bardzo ciekawej rozmowy!

Artur Prasek, radomianin, rodem z Jedlni-Letnisko, przedsiębiorca, działacz sportowy (do niedawna prezes Jodły Jedlnia Let.) Za tydzień, tylko u nas relacja z biegu!
Więcej informacji na stronie Biegu: http://www.biegrzeznika.pl/

ROZMOWA nagrana w naszym studio radiowym w dniu 17 czerwca (bez montażu i cięć) część 1.

biegacz_1mp3

częć 2.: biegacz_2mp3.

23_2014

23_2014

4 odpowiedzi na “BIEGANIE MNIE USPOKAJA”

 1. n n pisze:

  zlodziej maratonczykiem i prezesem klubu sportowego,chyba dla tego sport w polsce jeszcze raczkuje w porownaniu do europy.Ludzie tak nie moze byc ze bandyci i zlodzieje bez szkoly pelnia funkcje publiczne.

 2. n n pisze:

  biegacz ,maratonczyk ,przedsiebiorca co to za klamstwa jak ta sprawa zajmie sie ktos to wszystkim kapcie pospadaja jak poznaja prawde o tym przedsiebiorcy i sportsmenie.Zlodziej ,kryminalista z wyrokami.Czy naprawde tak ciezko sprawdzic kogos przed objeciem funkcji publicznej.Artur Prasek pierwsze klamstwo Artur Wolak zmienione nazwisko

 3. n n pisze:

  UWAGA to program ktory przeswietli maratonczyka i przedsiebiorce. TAK

 4. n n pisze:

  KLAMANIE MNIE USPOKAJA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.