Informator


  • NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE
    ENEA WYTWARZANIE
    25 sierpnia 2016

    enea_kozienice

18-TKA RĄCZKI

Listopad 20, 2014

Plakat Raczka_urodziny

 
18-stkowy „dWorek z Piosenką”
18 lat to granica, na której przekroczenie z utęsknieniem czeka niemal każdy młody człowiek. Nie każdy jednak ma okazję obchodzić 18 – stkę dwukrotnie. Dariusz Rączka po raz pierwszy przekroczył tę granicę już jakiś czas temu, a teraz po raz drugi zdmuchnie osiemnaście świeczek na torcie. Tym razem będzie jednak obchodził 18 – lecie pracy twórczej.
Nie ma dla artysty lepszego prezentu niż pełna sala podczas koncertu, dlatego zapraszamy na urodzinowy koncert Dariusza Rączki z zespołem Fantasmagoria. Będzie to tym samym drugie w tym roku artystycznym spotkanie z cyklu „dWorek z piosenką”.
Fantasmagoria– zespół muzyczny założony w Warce przez Dariusza Rączkę, jego nieustającego lidera, głównego kompozytora i autora wielu tekstów. Początki zespołu sięgają roku 1998. Debiut: 2001 r. W repertuarze zespołu znajdujemy wyraziste, dobre teksty zaaranżowane klasycznie, balladowo. Grupa nie stroni jednak od różnych stylów muzycznych. Można tu znaleźć elementy bluesa, swingu czy nawet reggae i bossanovy.
Podczas wareckiego koncertu muzycy zagrają zarówno autorskie utwory z ostatnich 18 lat pracy twórczej Dariusza, jak i inne ulubione kawałki zespołu.
Zapraszamy 21 listopada o godz. 19:00 na koncert Darka Rączki i zespołu Fantasmagoria do „Dworku na Długiej” w Warce, wstęp wolny.
Kolejne koncerty z cyklu „dWorek z Piosenką”:
• 13 lutego 2015 r.
• 17 kwietnia 2015 r.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.